Maxxo Náhradné Filtre BWT Magnézium 6 Ks

Maxxo Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Maxxo
Cena:27.49 €
Cena bez DPH:22.91 €
Dostupnosť:skladom
Maxxo Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks 2,75 (55%) 18 x hodnotené

Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks sú vhodné pre všetky štandardné filtračné systémy s oválnym tvarom, napr. LAICA Biflux, Brita MAXTRA, DAFI Unimax atď. Jemne mineralizovaná voda horčíkom je chutnejšia a zdravšia. Unikátna patentovaná techológia filtra BWT s horčíkovým mineralizérom zlepšuje chuť prefiltrovanej vody. Dodá vode cenný horčík, ktorý má tiež blahodárny vplyv na váš organizmus. Prefiltrovaná voda je vhodná nielen pre každodenné pitie, ale aj na prípravu všetkých studených aj teplých nápojov a jedál. Skvelú chuť ocenia najmä milovníci výbornej kávy aj čaju.BWT vyvinula unikátnu technológiu Mg2 +, ktoré dáva filtrovanej vode vynikajúcu, plnú prírodnú chuť. Súčasne obohacuje pitnú vodu o ióny zdraviu prospešného horčíka. Filtráciou z vody odstránite škodlivé látky, ako napr. ťažké kovy (kadmium, olovo, zinok a meď, ak sú vo vode prítomné) a ďalšie nežiaduce substancie, ako je vodný kameň, chlór a jeho škodlivé organické zlúčeniny, ktoré zhoršujú chuť vody. Kapacita filtra: 120 l prefiltrovanej vody / 28 dní


 • Filtrácia vody BWT SLIM MEI 3,6 l juicer
  Filtrácia vody BWT SLIM MEI 3,6 l juicer

  Biela filtračná kanvica BWT Slim s veľkým objemom 3,6 litra a ručným odšťavovačom, vďaka ktorému dostanete aj poslednú kvapku šťavy..

  13.19 €
 • Filtračné patróny BRITA Maxtra 6 ks
  Filtračné patróny BRITA Maxtra 6 ks

  Ak ste zástancom zdravého životného štýlu, určite budete potrebovať tieto náhradné filtračné patróny Maxtra + Universal, ktoré sú..

  35.49 €
 • BWT Náhradní filtry Mg2 3ks
  BWT Náhradní filtry Mg2 3ks

  3 kusy náhradných filtrov BWT, ktoré sú vhodné pre všetky štandardné filtračné systémy s oválnym tvarom, napr. LAICA Biflux, Brita..

  11.79 €
 • Brita Classic patrony 3ks
  Brita Classic patrony 3ks

  Ak ste zástancom zdravého životného štýlu, určite budete potrebovať tieto náhradné filtračné patróny Brita Classic, ktoré redukujú..

  17.99 €
 • Filtrácia vody BWT SLIM MEI 3,6 l biela
  Filtrácia vody BWT SLIM MEI 3,6 l biela

  Biela filtračná kanvica BWT Slim s veľkým objemom 3,6 litra s mechanickým indikátorom výmeny filtra. Upúta svojím jednoduchým a..

  11.29 €Doporučujeme: Vodné filtre V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza maxxo!
© 2021 Kontakt