Botti Electronic Žehlička Naparovacia Ferio

Botti Electronic Žehlička naparovacia Ferio

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Botti
Cena:41.99 €
Cena bez DPH:34.99 €
Dostupnosť:skladom
Botti Electronic Žehlička naparovacia Ferio 5 (100%) 21 x hodnotené

Parný ráz a žehlička v pohybe! Ak zariadenie, ktoré máte doma, nespĺňa vaše očakávania a žehlenie je pre vás prácnou činnosťou, je čas to zmeniť. Ponúkame naparovaciu žehličku Feri od spoločnosti značky Botti.Žehlička má výkon 3000 W - takže sa extrémne rýchlo zahrieva a je prekvapivo efektívna. Vďaka keramickej žehliacej ploche pracuje žehlička hladko na akejkoľvek látke. Vybavená funkciou suchého a parného žehlenia. Obohatená o možnosť vertikálneho žehlenia. Vďaka tomu môžete žehličku použiť aj ako naparovač na osvieženie vzhľadu oblečenia alebo k narovnaniu záclon či závesov. Ďalšia dávka pary 140 g/min. bude užitočná pre vyhladenie najtvrdších záhybov. Regulácia teploty vám umožní prispôsobiť žehličku typu tkaniny. Zariadenie má nádrž na vodu s objemom 400 ml. Žehlička má tiež zarážku, systém anti-calc a funkciu automatického vypnutia, čo má vplyv na bezpečnosť používania.


 • Bravo Žehlička Maja B-4722
  Bravo Žehlička Maja B-4722

  S klasickou žehličkou Bravo B-4722 Maja bude žehlenie hračkou a práca vám pôjde rýchlo od ruky. Vlastnosti: nerezová žehliaca plocha,..

  17.99 €
 • BaByliss ST496E
  BaByliss ST496E

  Parná žehlička na vlasy BaByliss Steam Shine Styler sa postará o dokonale hladký účes. Na žehlenie využíva vysoký tlak pary, a tak..

  110.99 €
 • BaByliss ST250E
  BaByliss ST250E

  Žehlička na vlasy Smooth Finish perfektne narovná vaše vlasy a zároveň vďaka jej funkciám vlasy chránite. Možnosť digitálneho..

  44.99 €
 • Bravo B-4297 Mia suchá žehlička, nerez
  Bravo B-4297 Mia suchá žehlička, nerez

  Malá klasická žehlička s nerezovým povrchom a bez naparovania za výbornú cenu. Žehlička je vybavená nerezovou žehliacou plochou a..

  11.79 €
 • BEPER 50101 naparacia žehlička keramická
  BEPER 50101 naparacia žehlička keramická

  Žehlička s keramickou žehliacou plochou pre suché alebo parné použitie. Je vybavená plynulým riadením prívodu pary a možnosťou..

  39.99 €Doporučujeme: Žehličky V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza botti electronic Žehlička naparovacia ferio!
© 2021 Kontakt