Berlinger Haus Rýchlovarná Kanvica S Nastavením Teploty Burgundy Metallic Line, 1,7 L,

Berlinger Haus Rýchlovarná kanvica s nastavením teploty Burgundy Metallic Line, 1,7 l,

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Berlinger Haus
Cena:65.99 €
Cena bez DPH:54.99 €
Dostupnosť:skladom
Berlinger Haus Rýchlovarná kanvica s nastavením teploty Burgundy Metallic Line, 1,7 l, 5 (100%) 22 x hodnotené

Štýlová rýchlovarná kanvica v kombinácii nehrdzavejúcej ocele a číreho skla sa stane šperkom vašej kuchynskej linky. Najdôležitejšia časť a teda telo je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaisťuje dlhú životnosť, spotrebič odolá korózii a zachová si bezchybný vzhľad. Väčšia časť tela kanvice je potom z borosilikátového číreho skla. To umožňuje jedinečný pohľad na práve prebiehajúce procesy v kanvici, variace sa a stúpajúce bublinky vody. Všetko je navyše doladené modrým LED podsvietením, ktoré je veľmi atraktívnym prvkom tejto kanvice. Sklenených rýchlovarných kanvíc sa báť nemusíte, borosilikátové sklo dokáže bez problémov vydržať veľmi vysoké teploty vriacej vody. Na 360° otočnom podstavci možno kanvicou otáčať zo strany na stranu a získať tak čo najlepší úchop v priestore na vašej kuchynskej linke, to ako pre ľaváka tak i pre praváka. Samozrejmosťou je vstavaný filter proti vodnému kameňu.Vlastnosti: neprehliadnuteľný moderný dizajn modré LED podsvietenie 360° otočný podstavec automatické vypnutie odmerná stupnica nehrdzvaejúce dno, skrytá tepelná špirála vstavaný filter príkon: 1850-2200 W, napätie: 220-240 V


 • SENCOR SWK 1014RD varná kanvica
  SENCOR SWK 1014RD varná kanvica

  Rýchlovarná kanvica je obľúbeným a v súčasnej dobe takmer nenahraditeľným pomocníkom v každej domácnosti. Spotrebič značky Sencor..

  10.99 €
 • Sencor SWK 1501GR
  Sencor SWK 1501GR

  Praktická rýchlovarná kanvica vám rýchlo uvarí potrebné množstvo vody. Ďalšou výhodou je dobre čitateľný vodoznak po oboch stranách..

  13.99 €
 • Rýchlovarná kanvica Concept RK4082
  Rýchlovarná kanvica Concept RK4082

  Rýchlovarná kanvica RK4082 je spojením elegantného dizajnu a kvalitného spracovania. Je vybavená prehľadným vodoznakom a LED diódami,..

  31.99 €Doporučujeme: Rýchlovarné kanvice V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza berlinger haus rýchlovarná kanvica s nastavením teploty burgundy metallic line, 1,7 l,!
© 2021 Kontakt